3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru
Záhradné stoly Čítaj viac

Vitajte v online obchode Blumfeldt!

Váš domov, váš vesmír. Keď dokonale skombinujete interiér s exteriérom vznikne miesto, kde sa budete cítiť výnimočne, oddýchnete si a budete plný pozitívnej energie. Blumfeldt vám pomôže. Záhrada, terasa, či balkón sa premenia na oázu pokoja, interiér získa prívlastok útulný a dizajnový.

Krb či ohnisko viac nemusia byť doménou priestrannej záhrady, užite si romantiku s ohňom aj na terase. Blumfeldt ohniská zároveň ľahko premeníte na kvetináče. Slniečko vám dobije baterky, no keď svieti priveľmi, nie je nad chládok! Ten vám dopraje naša pergola, prístrešok, či altánok. Dizajnové kvetináče, záhradné dekorácie, či záhradný nábytok, to všetko nájdete v ponuke Blumfeldt.

Blumfeldt sa postará nie len o vašu záhradu, dokáže zútulniť aj váš domov. Tykáme si s dizajnom a váš interiér obohatíme o jedinečné kúsky, ktoré sú priam nadčasové. Stoličky, taburetky, stolíky, či oblúkové lampy sú tie prvky interiéru, ktoré pútajú najviac pozornosti. Našou druhou tajnou zbraňou je udržateľnosť. Preto v našej ponuke nájdete veľa výrobkov z bambusu. Myslite s nami na budúcnosť. Odoberajte náš newsletter a majte prehľad o blumfeldt novinkách a trendoch, nie len do záhrady. Do správy vždy pridáme aj aktuálne zľavy.

Nahor