Záhradné hojdačky

(23)

Hollywoodske hojdačky: Jemným švihom do vášho osobného raja dobrej nálady

Hollywoodske hojdačky sú stelesnením príjemnej relaxácie pod holým nebom. Čas na oddych od stresujúceho každodenného života, jemné hojdanie, ktoré vyvoláva úsmev na duši, vlažný vánok - už len tá myšlienka vás rozveselí. Je vlastne zvláštne, že tento kus záhradného nábytku na tak dlho upadol do zabudnutia. Teraz sa opäť vrátil a znovu si vydobyl svoje miesto v záhrade, na terase alebo balkóne. Moderný estetický dizajn spôsobuje, že spomienky na žiarivo farebné, jednoduché počiatočné modely blednú. Ergonomicky tvarované sklápacie plochy, nastaviteľné opierky chrbta a nôh alebo individuálne odpružené sedadlá sú oveľa presvedčivejšie z hľadiska pohodlia a funkčnosti. Každá hojdačka Blumfeldt Hollywood je malým rajom pohody - oázou útočiska, kde si môžete oddýchnuť a načerpať nové sily.

Materiály rámu: oceľ "Eternal" alebo hollywoodska hojdačka z dreva

Ak uvažujete o kúpe hollywoodskej hojdačky, odporúčame vám najprv si vybrať obľúbený materiál rámu. Blumfeldt má v ponuke hollywoodske hojdačky vyrobené z oceľových rúrok s práškovým nástrekom alebo zo smrekovcového dreva odolného voči poveternostným vplyvom. Rúrková oceľ umožňuje impozantné, ale aj jemné ohyby, úspešne odoláva všetkým poveternostným vplyvom a vyžaduje len minimálnu údržbu, aby vydržala doslova "večne". Drevená hojdačka vyzerá "prirodzenejšie" a autentickejšie. Blumfeldt používa tvrdé, masívne smrekovcové drevo, ktoré je ošetrené ochranným moridlom. Pravé drevo pracuje - a časom mení farbu alebo sa v ňom objavia malé praskliny. Tieto zmeny nemajú vplyv na funkciu ani stabilitu, ale skôr zdôrazňujú jedinečný charakter záhradnej hojdačky. Ochranný náter by sa mal pravidelne obnovovať.

Hojdačky z ťažkých kovov a ľahkej tkaniny

Rozmery hojdačky Hollywood sa môžu mierne líšiť v závislosti od modelu. Ideálne umiestnenie je na úrovni zeme s dostatočným priestorom na pohyb hojdačky a na mieste, kde nebude hojdačka prekážať, napríklad pri kosení trávnika. Hollywoodske hojdačky od spoločnosti Blumfeldt vážia minimálne 45 kilogramov, a tak vedia pevne čeliť nárazom vetra. Maximálna nosnosť by sa nemala prekročiť, ak je to možné, aby sa predišlo dlhodobému poškodeniu. Modely so súvislou a/alebo veľmi širokou plochou na ležanie sú potiahnuté polyesterovou tkaninou odolnou proti roztrhnutiu a šetrnou k pokožke, ktorá má fantastickú vlastnosť, že sa rýchlo nezahrieva ani pri vysokých teplotách. Polyratan, ktorý sa používa napríklad vo variantoch s dvoma samostatne zavesenými sedadlami, kombinuje atraktívny vzhľad s funkčnosťou odolnou voči poveternostným vplyvom.

Záhradná hojdačka so strieškou a vankúšmi: Dobre chránená a mäkko vystlaná

Hollywoodska hojdačka s funkciou polohovania je svelá na to, aby ste si mohli v pokoji čítať alebo "podriemať" - len hojdačka so strechou je hollywoodska hojdačka. Vodoodpudivý polyester tu naplno ukazuje svoj potenciál: materiál poskytuje upokojujúci tieň, filtruje škodlivé UV žiarenie a vďaka špeciálnej povrchovej úprave nestráca svoju farbu. Vankúše na každej hojdačke Hollywood poskytujú dostatok útulnosti. Čalúnenie je vyrobené na mieru, so stupňom tvrdosti zodpovedajúcim modelu. Ľahké znečistenie sa dá bez problémov odstrániť.

Kúpiť hollywoodsku hojdačku od blumfeldt

Chceli by ste si kúpiť hollywoodsku hojdačku, ktorá ponúka ešte viac pohodlia, dokonca skutočný luxus? Žiadny problém! Modely v budoárovom štýle spájajú pokojný relax na čerstvom vzduchu s intimitou chráneného súkromia. Na prednej a zadnej strane hojdacej lavice možno v prípade potreby zatiahnuť závesy na slučky odolné proti poveternostným vplyvom, ktoré zabraňujú zvedavým pohľadom. Luxusná hollywoodska hojdačka blumfeldt očarí štýlom moderného pôžitku z prechádzky - alebo sa ukáže ako ideálne miesto na nerušený spánok. Dobrých sto rokov po svojom vynáleze hollywoodska hojdačka opäť vyžaruje idylické čaro optimizmu. Aj vy mu môžete podľahnúť.

Nahor