3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Blumfeldt vás srdečne víta!

Vytvorte si vaše vonkajšie prostredie s našimi produktami, úplne individuálne a podľa vašich vlastných predstáv: dekoratívne, moderne a pritom multifunkčne Vás bude blumfeldt sprevádzať po celý život a z vašich záhrad, terás a balkónov vytvorí komfortnú zónu na odpočívanie s istou dávkou niečoho špeciálneho.

Do obývačky pod holým nebom

Ako vlastník záhrady, milovník terás a balkónov môžete s blumfeldt pretvoriť vaše vonkajšie prostredie na osobnú oázu pokoja. Pohodlné slnečné ležadlá, sedacie kúty pozývajúce na sedenie a štýlový terasový nábytok, oživia každú letnú párty!

Náš najobľúbenejší záhradný nábytok

Skutočne všestranný

Naše markízy a pavilóny očaria praktickosťou a dekoratívnym dizajnom a za férové ceny. Takto ste bezpečne chránení pred dažďom a priamym slnečným žiarením.

Naše bestsellery medzi markízami a pavilónmi

Dekorácie - ale aké!

S našimi dekoratívnymi doplnkami do záhrady, na terasu a balkón prinesiete vlastné, individuálne prvky do Vášho vonkajšieho priestoru. Absolútnou špičkou budú markantné hodiny na stenu Vášho domu alebo upokojujúce žblnkotanie najrôznejších fontán!

Naše najkrajšie kúsky dekorácie

Oheň a plameň

Sme za naše najrôznejšie ohrievače do vonkajšku: jedno či pomocou funkčných tepelných žiaričov alebo nostalgických ohnísk - blumfeldt Vám podkúri v každom ročnom období.

Naše najhorúcejšie ohniská a vonkajšie ohrievače

Vybavenie záhrady len pre skutočných machrov

Pomocou blumfeldt sa Vám podarí zostaviť si vonkajšiu záhradu v okamžiku - od kvetináčov cez dekoratívne a kanvy a samo zavlažujúce sa nádoby pre rastliny a vyvýšené záhony.

Naše najžiadanejšie vybavenie do záhrady

Nahor