Kúpa párty stanu od Blumfeldt

Na párty s atmosférou pod holým nebom potrebujete vhodné miesto, pretože hoci v jednej chvíli môže byť príjemne teplo, o chvíľu neskôr môže prísť dážď alebo dokonca búrka. V našich zemepisných šírkach nie je zaručené suché a teplé počasie. Párty stan je ideálnou voľbou. Vďaka mnohým rôznym veľkostiam je v ňom dostatok miesta pre všetkých hostí bez toho, aby museli mrznúť alebo zmoknúť. Čo napríklad párty stan s rozmermi 4x6 metrov? Vďaka stanu môže oslava nerušene pokračovať aj v daždi.

Záhradný stan poskytuje suchý a príjemný prístrešok

Chceli by ste zabrániť tomu, aby vaša oslava skončila fiaskom? Potom by ste si mali kúpiť párty stan. Vy a vaši hostia tak budete sedieť v suchu a môžete si vytvoriť príjemnú atmosféru. Či už ide o grilovačku, záhradnú párty, narodeniny, svadbu, krstiny, konfirmáciu alebo firemný večierok, záhradné stany urobia dojem na každej párty bez ohľadu na počasie, pretože vyzerajú priateľsky a prívetivo. Pokiaľ ide o materiály, rozlišuje sa medzi PE alebo PVC. Stany, ktoré sú vybavené nepremokavou PVC plachtou, sú veľmi robustné a odolné voči poveternostným vplyvom. Ohňovzdorné modely sú ideálne aj v zime, ak sa vo vnútri používa sálavé vykurovanie. Všetky stany sú vybavené oknami. Pevné kovové vzpery zaisťujú bezpečné postavenie a držanie. Ak si chcete kúpiť stan, nemali by ste robiť kompromisy v kvalite, pretože ak je vyrobený z kvalitných materiálov a starostlivo spracovaný, môžete ho používať dlhé roky ako prístrešok .

Párty stany dostupné v rôznych veľkostiach

Stany sú dostupné v rôznych veľkostiach. Vyberte si vhodný model podľa počtu hostí a dostupných rozmerov. Nájdete tu menší párty stan s rozmermi 3x6 alebo 4x6 metrov. Vedľa neho sa nachádza stredne veľký párty stan s rozmermi 4x8 metrov. Modely s rozmermi 6x12 metrov sú vhodné pre veľmi veľa hostí. Na každú príležitosť sanájde ten správny záhradný stan. K dispozícii sú aj iné veľkosti vyššie a nižšie. Stan by mal byť dostatočne veľký na zamýšľané použitie. Párty sa často ukážu ako rozsiahlejšie, než sa plánovalo. Preto vám odporúčame vybrať si o jednu veľkosť väčší prístrešok. Spravidla počítajte s plochou približne 0,5 m² pre stojacu osobu a približne 1 m² pre sediacu osobu.

Zhrnutie párty stan

Či už ide o záhradnú oslavu v malej skupine, alebo o večierok s mnohými hosťami, vďaka rôznym veľkostiam je k dispozícii vhodný stan pre každú potrebu a nespočetné množstvo príležitostí. Taktiež sa nemusíte obávať počasia na vašej párty. Keď svieti intenzívne slnko, vy a vaši hostia ste chránení pred úpalom a spálením, a keď prší, sedíte v suchu. Čerstvý vzduch sa dá rýchlo a jednoducho privádzať otvorením jednotlivých prvkov stien. Pred nákupom zistite, koľko miesta je k dispozícii. Zohľadnite aj prípadné prekážky, ako sú kríky alebo živé ploty. Okrem dostupného priestoru je potrebné zohľadniť aj príležitosť a počet hostí. Do dostatočne veľkého stanu sa bez problémov zmestia.

Nahor