3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Záhradné sedenie


Optimálna súprava záhradného nábytku: Užite si leto!

Keď sa zvýšia teploty, všetci sa vyberú von. Záhradný set vytvára útulnú oázu pohody v záhrade, na balkóne alebo terase. Spoločné stolovanie, oddych v pokoji a opustenie každodenného života - to všetko sa dobre hodí k záhradnému posedeniu. V ponuke máme rôzne modely z rôznych materiálov. Vonkajší priestor si tak môžete navrhnúť úplne podľa vlastného vkusu!

Čo ponúkajú kvalitné súpravy záhradného nábytku?

V prvom rade je dôležité stabilné spracovanie. Kvalita materiálu je rozhodujúca pre dlhú životnosť. Nábytok by mal byť odolný voči poveternostným vplyvom, aby ani krátke dažďové prehánky nepredstavovali nebezpečenstvo. Okrem toho zohráva úlohu aj dizajn. Ak si chcete kúpiť súpravu záhradného nábytku, môžete si vybrať medzi modelmi z dreva, ratanu alebo hliníka. blumfeldt vie, na čom záleží: záhradná súprava by mala byť pohodlná a ponúkať priestor pre rodinu a priateľov.

Záhradný nábytok z ratanu zvyčajne pôsobí príjemným dojmom. Materiál je odolný polyratan, vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a je farebne stály. Záhradná sedacia súprava je odolná a podsedáky sa postarajú o pohodlné posedenie. Môžete si vybrať z rôznych modelov podľa toho, koľko miesta máte k dispozícii. Pohodlné vonkajšie pohovky a elegantné záhradné stoličky možno dokonale doplniť obývacím alebo jedálenským stolom. Súprava záhradného nábytku z ratanu je k dispozícii vo viacerých farbách.

Rovnako obľúbená je aj súprava záhradného nábytku z dreva. Súprava dvoch lavíc so stolom je ideálna na veselé grilovanie. Vaši hostia sa budú cítiť príjemne a užijú si vašu pohostinnosť! Drevo sa vďaka svojmu prírodnému charakteru hodí aj do exteriéru a tento materiál je zároveň odolný a trvácny. Rozkladacie súpravy sú vždy ideálne, keď je k dispozícii málo miesta alebo keď chcete mať ďalšie miesto na sedenie.

Záhradný set nábytku z hliníka je tretím variantom, ktorý presvedčí moderným vzhľadom. Hliník je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Mimoriadne dekoratívne pôsobí napríklad bistro súprava vyrobená z tlakovo liateho hliníka. Dizajn má nostalgický nádych, sada dvoch stoličiek a okrúhleho stola je veľmi vhodná na menšie terasy alebo balkóny. Hliníkový záhradný nábytok s príslušnými podsedákmi ponúka vysokú úroveň pohodlia pri sedení. Objavte teraz rôzne modely a nájdite presne taký záhradný nábytok, ktorý sa hodí do vašej záhrady!

Najlepšia kvalita a moderný dizajn: predpoklady pre ideálny záhradný set!

Či už sú vyrobené z ratanu, dreva alebo hliníka, dbáme na rozhodujúce faktory, ako je kvalita spracovania, stabilita a pohodlie. Vysokokvalitný záhradný nábytok je solídne spracovaný a bezpečne ho môžu používať aj deti. Moderná súprava záhradného nábytku opticky skrášli vašu terasu alebo záhradu a vytvorí dovolenkovú atmosféru. Záver pracovného dňa alebo víkend sú tak časom, kedy si môžete vychutnať teplé ročné obdobia všetkými zmyslami. Mimochodom: záhradný nábytok z hliníka, ratanu alebo dreva je tiež ozdobou zimnej záhrady!

Už pri kúpe myslite na správny ochranný kryt. Ten poskytuje dokonalú ochranu pre záhradný set na sedenie, keď sa nepoužíva. V spoločnosti blumfeldt nájdete tú správnu voľbu pre každého, kto si chce kúpiť sadu záhradného nábytku. Ponúkame komplexné, priateľské služby a rýchle dodanie. Záhradná sedacia súprava vám príde domov už o niekoľko dní!

Nahor