3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Nástenné hodiny


Kúpa nástenných hodín: Klasika pre štýlové vybavenie domácnosti

Nástenné hodiny sú už mnoho desaťročí klasickým kusom bytového zariadenia. Zobrazenie času na smartfóne, ktorý je k dispozícii vždy, to nezmenilo. Na zistenie presného času stačí letmý pohľad. V kuchyni môžu byť nástenné hodiny tiež dôležitou praktickou pomôckou, pokiaľ ide o presné dodržiavanie času varenia.

Kuchynské hodiny: viac ako len hodinky

Okrem praktického využitia majú nástenné hodiny aj dekoratívnu funkciu. Rovnako ako obrazy alebo nástenné dekorácie prispievajú k lepšiemu pocitu z bývania vo vašich bytoch. Dôležitý je aj atraktívny dizajn. V spoločnosti blumfeldt si teraz môžete kúpiť nástenné hodiny Queensway do obývačky a kuchyne. Presvedčia vás špičkovou funkčnosťou, ako aj hodnotným dizajnom, ktorý spĺňa vaše vysoké nároky.

Nástenné hodiny sú dobrou voľbou nielen do domácnosti

Štýlové nástenné hodiny z nášho obchodu sa okrem vášho domu alebo bytu hodia aj na iné miesta. Patria sem kancelárie a úrady, ako aj ordinácie lekárov a právnikov a gastronomické podniky, ako sú kaviarne a reštaurácie.

Veľké nástenné hodiny vo vintage štýle

Dizajn našich nástenných hodín inšpiruje výrazným vintage štýlom s otvoreným dizajnom a rímskymi číslicami. Môžete si vybrať z modelov s priemerom 60 cm, 76 cm a 100 cm. Presná veľkosť hodín závisí predovšetkým od veľkosti miestnosti.

60 cm je vhodný priemer pre malé kuchyne a obývacie izby. Priemer 76 cm je vhodný pre stredne veľké miestnosti a priemer 100 cm pre veľké až veľmi veľké miestnosti. Farbu nástenných hodín môžete dokonale prispôsobiť svojmu interiéru. Nástenné hodiny Queensway ponúkame s rámom v čiernej, ružovozlatej, zlatej, medenej a bielej farbe.

Hodiny do obývačky a kuchyne s robustným kovovým rámom

O stabilitu našich nástenných hodín sa nemusíte obávať. Každé hodiny sú vyrobené z robustného kovového rámu. Na druhej strane nie je taká ťažká, aby sa pri jej zavesení očakávali problémy. Modely s priemerom 60 cm majú hmotnosť 1,3 kg. Naše nástenné hodiny s priemerom 76 cm vážia 2,1 kg. Najväčšie verzie s priemerom 100 cm vážia 3,1 kg.

Presné a tiché nástenné hodiny s batériovou prevádzkou

Všetky nástenné hodiny z nášho obchodu majú vysoko presný quartzový mechanizmus s batériovou prevádzkou. Pokiaľ je batéria AA dostatočne nabitá, môžete sa spoľahnúť na neustále presné zobrazovanie času. Ďalšia výhoda: Nástenné hodiny vás neobťažujú neustálym tikaním. Vďaka tichej prevádzke ho môžete ľahko používať v spálni alebo v inom akusticky citlivom prostredí.

Ako vyčistiť nástenné hodiny Blumfeldt?

Čistenie nástenných hodín Blumfeldt je úplne bezproblémové a je potrebné len v dlhších intervaloch. Povrch rámu jednoducho utrite vlhkou handričkou. Ak chcete vyčistiť rám zo všetkých strán, najlepšie je hodiny vybrať, vyčistiť a potom ich opäť zavesiť.

Nahor