3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Kúpeľňový nábytok


Kúpeľňové doplnky pre príjemnú oázu pohody

Ak sa má kúpeľňa premeniť na oázu pohody, sú nevyhnutné pohodlné a praktické kúpeľňové doplnky. V spoločnosti blumfeldt nájdu zákazníci široký sortiment kúpeľňových doplnkov. Okrem priestorovo úsporných políc a iných možností skladovania medzi ne patria napríklad univerzálne produkty na starostlivosť o vlasy. Obrovský výber produktov v našom sortimente splní všetky želania, ktoré by ste si mohli pri navrhovaní kúpeľne želať.

Pohodlie v kúpeľni s držiakmi na uteráky a teleskopickými tyčami

Vysokokvalitné vešiaky na uteráky poskytujú majiteľom možnosť zavesiť uteráky nekomplikovaným spôsobom, ktorý šetrí miesto, a umožňuje tak rýchle schnutie látky. Zákazníci v našej ponuke nájdu držiaky z materiálu, ktorý je odolný voči vlhkosti. Neobvyklý dizajn zároveň zabezpečuje elegantné upevnenie uterákov v kúpeľni. Pri rozhodovaní medzi rôznymi držiakmi na uteráky je často na výber z modelov s krásnym stupňovitým dizajnom a najmä priestorovo úsporných alternatív s nad sebou umiestnenými lištami.

Teleskopické tyče sú vhodné aj ako kúpeľňové doplnky na upevnenie uterákov alebo oblečenia. Takéto tyče sú často plynule výsuvné, a tak sa dajú prispôsobiť individuálnym priestorovým podmienkam v kúpeľni. Okrem toho existujú univerzálne teleskopické tyče, ktoré môžu majitelia používať na pohodlné roztváranie sprchových závesov v kúpeľni. Na tento účel môžu používatelia v mnohých prípadoch jednoducho upnúť praktický nástroj k závesu a bezpečne ho upevniť. Vďaka protišmykovému a robustnému materiálu poskytujú mnohé tyče stabilitu. Z tohto dôvodu je vŕtanie a skrutkovanie počas inštalácie príslušenstva často zbytočné.

Sprchová polica a ďalšie úložné možnosti do kúpeľne

Polička do sprchy poskytuje všetkým obyvateľom kúpeľne možnosť priestorovo úsporne uložiť kúpeľňové potreby. Šampóny a iné výrobky na starostlivosť sú tak ľahko dostupné v bezprostrednej blízkosti hygienického zariadenia. Okrem toho sú vysokokvalitné police vybavené materiálmi odolnými voči vode a elegantným dizajnom, ktorý opticky zvýrazní kúpeľňu. Veľké varianty sprchových políc umožňujú prehľadné usporiadanie s viacerými úrovňami.

Prípadne si môžete kúpiť špeciálnu vaňovú poličku ako kúpeľňový doplnok. Takéto úložné možnosti sa dajú upevniť cez okraj vane, aby sa ušetril priestor. Vďaka tomu sa môžu domáci pohodlne okúpať a zároveň rýchlo a jednoducho vziať predmety z poličky.

Elegantná nástenná polica tiež vytvára v kúpeľni autentický spa pocit. Priame a hranaté vzory dodávajú okoliu rustikálny šarm. Police so stabilnou konštrukciou zároveň presviedčajú o svojej spoľahlivosti.

Kúpte si praktické kúpeľňové doplnky na starostlivosť o vlasy

Tí, ktorí hľadajú vysokokvalitné kúpeľňové doplnky na starostlivosť o vlasy, nájdu to, čo hľadajú, aj v spoločnosti blumfeldt. Náš sortiment zahŕňa všestranné kefy na vlasy, ktoré sú v podstate vhodné pre každý typ vlasov a navyše sú užitočné aj v súvislosti so starostlivosťou o fúzy. Vysokokvalitné kefy intenzívne masírujú pokožku hlavy, čo je veľmi príjemné. Kvalitné kefy na vlasy sú dôležité aj pre starostlivosť o končeky vlasov.

Naše ponuky kúpeľňových doplnkov zahŕňajú aj nožnice na strihanie vlasov. Ak máte dostatok talentu a skúseností, môžete s nimi vytvoriť pôsobivé účesy. Modely vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele sú mimoriadne odolné. Zákazníci objavia aj nožnice na strihanie vlasov, ktoré majú na jednej strane mikrozúbky. Takéto varianty výrobkov sú vhodné najmä pre jemné vlasy. Niektoré ponuky obsahujú aj vhodné puzdro na bezpečné uloženie nožníc. Končeky sa dajú ľahko zastrihnúť dobrými nožnicami na strihanie vlasov. Okrem toho je niekedy možné opatrne zastrihnúť vhodnými nožnicami aj fúzy.

Nahor