Foto rámy

(113)

Tieto rámy na obrazy oživujú spomienky

Izba je kompletne zariadená, ale pri pohľade na steny a komodu niečo chýba! Presne tak, krásne fotografie alebo rámy na obrazy, ktoré dodávajú osobitú atmosféru a umožňujú vždy vidieť spomienky na skvelé okamihy. Žiadny interiér nie je dokonalý bez fotografií. V tomto ohľade sú fotorámčeky dekoratívnym predmetom, ktorý sa nachádza takmer v každej domácnosti. S výberom, ktorý je tu k dispozícii, možno fotografie nielen šikovne naaranžovať, ale aj účinne chrániť. Milovníci fotografií nájdu v tejto kategórii širokú škálu veľkostí (napr. rám na fotografie 50x70), ktoré dokonale dotvoria scénu každej snímky.

Všetko v rámčeku! Je to možné

Mnohí používajú rámy na obrázky ako samozrejmosť, bez toho, aby sa zamysleli nad mnohými možnosťami. Modely, ktoré sú tu k dispozícii, sú pútavé a možno ich používať na stojato alebo na zavesenie. Voľnosť dizajnu je aj vo formáte (na výšku a na šírku), aby sa každý obrázok ukázal v čo najlepšom svetle. Rôzne farby/dizajny, ako aj materiály umožňujú prispôsobiť rámy na obrazy nábytku. Drevené rámy presviedčajú prirodzeným šarmom, ktorý vyžaruje domácke teplo. Tí, ktorí majú radi individuálny štýl, si môžu vybrať farebný rám.

Kúpa pasparty alebo rámu na obraz: Toto treba vystaviť

Ide o rám v ráme, ktorý oveľa viac upriamuje pozornosť na skutočný obrázok. Tento efekt sa dosiahne optickým zväčšením rámu. Obľúbenosť týchto rámov sa vysvetľuje aj ďalšou výhodou: prídavný papier poskytuje ochranu fotografie, pretože sklenená doska rámu nespočíva priamo na povrchu obrazu. Ak nechcete jednoduchý rám na fotografie, mali by ste sa pri výbere zamerať najmä na držiaky.

Aké sú veľkosti rámov na obrazy?

Nájdete tu všetky bežné veľkosti, ktoré môžete sledovať na prvý pohľad pri scrollovaní stránky. Ako veľký musí byť rám obrazu? Musí zodpovedať formátu alebo rozmerom obrázka, takže ak máte pochybnosti, zmerajte ho ešte raz. Ak si chcete byť istí, je lepšie kúpiť rám obrazu z dreva alebo iného materiálu, ktorý je o niečo väčší. Príliš malé rámčeky by znamenali, že fotografie by sa museli orezať, a to nemôže byť cieľom. Ide predsa o uchovávanie fotografií!

Jedna fotografia krajšia ako druhá? Kúpa sady rámov na obrázky!

Nie je ľahké rozhodnúť, ktorá fotografia by mala visieť na stene? Najmä na dovolenke vzniká veľa krásnych snímkov, ktoré sú spojené s nezabudnuteľnými spomienkami. Aj deti, ktoré rastú, šantia a experimentujú, poskytujú vždy nové motívy plné radosti zo života. Sada rámov na obrazy je ideálna na oživenie steny plnej fotografií. Pri navrhovaní kompletnej steny je možné rozprávať príbeh a napríklad fotograficky zdokumentovať dospievanie detí.

Kúpa rámu na obraz - Záver

Je vždy prítomná a nepotrebuje aktualizáciu, nanajvýš v podobe nového fotorámčeka: aj keď sa väčšina fotografií dnes posiela a spracováva digitálne, analógová klasika z papiera sa teší rovnako veľkej obľube. Len tak sa dá vysvetliť, prečo sa digitálne fotorámiky nikdy neujali. Niet divu, pretože len tradičnú verziu možno veľmi flexibilne zavesiť na stenu alebo postaviť na výšku. Nie je tiež nič zlé na tom, ak občas zmeníte fotografie. Naše drevené rámy na obrazy sú predsa vyrobené tak, aby prinášali dlhodobé potešenie v každodennom živote.

Nahor