3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Kúpa vysokokvalitného záchodového sedadla - funkcia a dizajn v harmónii

Záchodové poklopy sú súčasťou základného vybavenia kúpeľne a sú k dispozícii v širokej škále dizajnov. Modely od spoločnosti blumfeldt sa vyznačujú vysokým štandardom kvality a vynikajúcim spracovaním. Každému, kto nechce pri kúpe záchodového sedadla robiť žiadne kompromisy, preto dobre poradia súvisiace články. Cieľavedomá súhra medzi inovatívnymi funkciami a atraktívnym vzhľadom sa tiahne celým sortimentom blumfeldt.

Nenáročná montáž a vynikajúce hygienické vlastnosti

Poklopy na toaletu od spoločnosti blumfeldt sa dodávajú s robustnými a nehrdzavejúcimi závesmi z nehrdzavejúcej ocele. Výsledkom je bezpečné upevnenie na záchodovej mise a maximálna stabilita. Okrem toho je takéto záchodové sedadlo založené na pokrokových riešeniach, ako je napríklad takzvaná funkcia rýchleho uvoľnenia. To znamená, že záchodové sedadlo možno odstrániť stlačením tlačidla bez toho, aby bolo potrebné vynaložiť veľa času alebo námahy, čo je veľkou výhodou pri pravidelnom čistení. Vďaka tomu sa účinne zabráni vzniku odolných škvŕn a záchodové sedadlo zostane trvalo v perfektnom stave. Pre maximálnu čistotu a hygienu v kúpeľni je preto správnou voľbou nadstavec na toaletu od spoločnosti blumfeldt. Ďalším plusovým bodom je povrch z vysokokvalitného duroplastu, ktorý ide ruka v ruke s dlhou životnosťou. Tento odolný materiál má neporéznu štruktúru a ľahko sa čistí.

Veko toalety s mäkkým zatváraním - praktické a pohodlné zároveň

Veko na toaletu s mäkkým zatváraním má celý rad výhod. Napríklad automatické zatváranie Soft-Close modelov Blumfeldt zabezpečuje tiché zatváranie veka. Najmä v domácnostiach s deťmi má táto funkcia obrovský význam a nielenže zabraňuje hluku, ale aj minimalizuje riziko poranenia. Okrem toho systém automatického spúšťania záchodového sedadla chráni materiál poklopu, a tým cenne prispieva k dlhej životnosti nadstavcov Blumfeldt.

Objavte veľký výber poklopov na toaletu

V závislosti od príslušného profilu požiadaviek a individuálnych želaní sú na výber rôzne záchodové dosky. Sortiment blumfeldt zahŕňa napríklad model "Celesto" v univerzálnom tvare a kryt "Senzano" v modernom tvare D. Pre tých, ktorí uprednostňujú dosky s úzkym dizajnom, je vhodnou alternatívou záchodové sedadlo "Aliano". Bez ohľadu na konkrétny výber všetky verzie presvedčia antibakteriálnym povrchom a vysokým komfortom sedenia. Okrem funkčných vlastností zaujmú záchodové sedadlá Blumfeldt aj dizajnom. Vďaka výrobe z ušľachtilých materiálov a jasnému dizajnovému jazyku tieto poklopy WC výborne ladia so štýlovým kúpeľňovým nábytkom.

Exkluzívne záchodové sedadlo

Celkovo sú záchodové sedadlá od spoločnosti blumfeldt charakteristické šikovnou kombináciou neobmedzenej funkcie a atraktívneho dizajnu. Montáž je hotová za niekoľko minút a odolný materiál spĺňa najvyššie nároky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa poklopov na toaletu od Blumfeldt alebo procesu nákupu, tím Blumfeldt vám rád pomôže. Kompetentné a individuálne poradenstvo poskytujeme e-mailom aj telefonicky. Ak ste už našli vhodný model pre svoju kúpeľňu, môžete si nové záchodové sedadlo objednať priamo online bez nákladov na dopravu.

Nahor