3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Plážové koše


Štýlové a pohodlné: plážový kôš vo vlastnej záhrade

Plážovék koše symbolizujú ako máloktorý iný kus záhradného nábytku, aké krásne môže byť trávenie času vonku! Ak si chcete užiť každý letný deň, ale zároveň potrebujete ochranu pred prílišným slnkom a vetrom, môžete si kúpiť plážový kôš a vytvoriť si oázu pokoja v záhrade alebo na terase. Okrem toho kôš bezpečne chráni pred zvedavými pohľadmi. Klasický dizajn plážového kresla v baltskom štýle odoláva skúške času už mnoho desaťročí. V našej ponuke nájdete elegantné modely vhodné pre jednu alebo dve osoby. Zistite teraz, aké sú typické vlastnosti a detaily plážového koša!

Z akého materiálu sú plážové ležadlá vyrobené?

Ideálne je, ak je pohodlné sedenie vyrobené z materiálu odolného voči poveternostným vplyvom, ktorý si zachováva svoju hodnotu. Veľmi vhodná je kombinácia dreva a polyetylénového ratanu. Drevo je povrchovo upravené, takže základná konštrukcia je dokonale chránená proti poveternostným vplyvom. Ratan PE (polyetylénový ratan) je plastový materiál, ktorý je klamlivo podobný skutočnému ratanu a je ideálny na výrobu vonkajšieho nábytku. Okrem toho sa na čalúnenie a vankúše sedadiel používa odolná tkanina z polyesteru. Vo vnútri je zabudovaná neviditeľná fólia, ktorá chráni kôš pred vlhkosťou. Vďaka tomu je plážové kreslo odolné voči poveternostným vplyvom. V prípade veľmi nepriaznivého počasia, veľkého množstva dažďa alebo ak nebudete kôš používať dlhší čas, odporúčame použiť poťah na plážový kôš. U nás si môžete zaobstarať poťahy na plážové koše, ktoré dokonale padnú na kôš a spoľahlivo ho ochránia.

Funkcie plážového koša

Sedenie a ležanie je možné bez problémov. Pri koši, ktorý sa nazýva celočalúnená sedačka, sa dá operadlo ľahko nastaviť tak, aby ste mohli zaujať pohodlnú polohu ležania. Opierky nôh sú výsuvné. Mäkké čalúnenie a ergonomicky umiestnené podrúčky zaručujú pohodlie. Sklápacie stolíky po stranách ponúkajú priestor na nápoje, občerstvenie a čítanie alebo mobilný telefón.

Strávte víkendy v plážovom kresle, aj dovolenka doma s ním získa výnimočnú atmosféru! Pokiaľ ide o umiestnenie, kolieska na spodnej strane zabezpečujú mobilitu. Takto môžete spoznať svoje nové obľúbené miesto v záhrade, ktoré vám najviac vyhovuje. Vizuálne krásne poťahové látky sú príjemným spestrením. Klasické pruhované alebo kockované vzory v námorníckych farbách alebo iných odtieňoch sa dokonale hodia k štýlu plážového ležadla.

Aký je najlepší spôsob starostlivosti o plážové ležadlo?

Náročnosť údržby je nízka. Časti vyrobené z PE ratanu a dreva možno jednoducho utrieť vlhkou handričkou. Drevo je potrebné občas obnoviť olejom na drevo alebo čerstvou lazúrou, ktorá zároveň zachováva ochranu proti poveternostným vplyvom. Biele lakované drevo možno čistiť aj vlhkou handričkou. Nový náter je potrebný až po mnohých rokoch. Na ochranu vonkajšieho priestoru na sedenie pred hrubšími nečistotami použite dodatočný poťah na plážové kreslo. Chránené pred prachom a vlhkosťou aj v zime! Kryty sú vybavené vetracími štrbinami, ktoré zabraňujú zamočeniu alebo tvorbe plesní. Upevňovacie popruhy zaisťujú bezpečné uchytenie.

Kúpte si plážový kôš online - samozrejme od spoločnosti blumfeldt!

V našom online obchode nájdete krásne modely plážových košov, ktoré sa ideálne hodia do vašej záhrady, ale aj do plážového baru alebo vonkajšieho priestoru kaviarne či reštaurácie. Rýchle dodanie vám zaručí, že si čoskoro budete môcť užívať pohodlie plážového ležadla!

Nahor