Ohniská a infražiariče

Ohniská a infražiariče

Ohniská a infražiariče (204)
Najobľúbenejšie produkty Ohniská a infražiariče

Objednávajte krby a ohrievače pohodlne online

Vlastná záhrada je oázou pohody na relaxáciu a oddych. Okrem štýlového nábytku a dekoratívnych prvkov ponúkame aj krby a vykurovacie telesá. Pomocou súvisiacich predmetov môžete vytvoriť nádhernú atmosféru a optimálne zariadiť vašu záhradu. Vďaka veľkému výberu je pre každý profil požiadavky dokonale vhodný krb a vhodné vykurovacie teleso. Okrem toho u nás môžete využívať trvalo výhodné ceny a služby orientované na zákazníka. Objavte teraz ideálny krb pre svoju záhradu a porovnajte si rôzne varianty priamo online.

Otočné grily a misy na oheň v rôznych prevedeniach

Ohňové misy vytvárajú romantickú atmosféru a sú pútavým prvkom v každej záhrade. V závislosti od vašich osobných predstáv prichádzajú do úvahy rôzne modely. Náš sortiment zahŕňa napríklad misy na oheň s rôznymi priemermi a výškami. Okrem toho sa misy líšia aj doplnkovými prvkami, ako je napríklad funkčný ochranný kryt proti iskrám. Pri vypaľovaní si môžete vybrať medzi drevom a dreveným uhlím. Okrem toho máme v ponuke kvalitné otočné grily, ktoré so sebou prinášajú celý rad výhod. Medzi ne patrí okrem iného nekomplikovaná manipulácia a rozmanité možnosti použitia. Preto je takýto otočný gril vhodný nielen na prípravu steakov a klobás, ale aj na prípravu grilovanej zeleniny. Ďalším plusom je robustná konštrukcia, ktorá zaručuje maximálnu stabilitu.

Krby, plynové ohrievače a sálavé ohrievače na celoročné používanie v záhrade

Záhradné krby, ktoré sú u nás k dispozícii, spájajú príjemné teplo s dekoratívnym dizajnom. Výrobné materiály ako liatina alebo nehrdzavejúca oceľ zabezpečujú maximálnu tepelnú odolnosť a podčiarkujú vysoký štandard kvality. Záhradné krby sú presvedčivé aj z hľadiska bezpečnosti. Na tento účel sú krby postavené na stabilných konštrukciách odolných voči prevráteniu. Hľadáte mimoriadne priestorovo úsporné riešenie na vykurovanie záhrady? Potom je plynový ohrievač presne tou správnou voľbou: príslušné modely zaberajú veľmi málo miesta a vyznačujú sa okamžitou dostupnosťou tepla. Okrem toho plynový ohrievač eliminuje potrebu likvidácie zvyškov popola alebo dreveného uhlia, čo znamená, že je potrebné len minimálne čistenie. Náš rozsiahly sortiment v kategórii krby a ohrievače dopĺňajú praktické sálavé ohrievače . Tieto jednotky sú ideálne na mobilné použitie a možno ich flexibilne umiestniť. Diaľkové ovládanie zabezpečuje najvyšší možný komfort a rôzne prednastavenia umožňujú individuálne prispôsobenie tepelného vyžarovania.

Kúpte si krb a ohrievač za špeciálnu cenu

S našimi prvkami zo segmentu krbov a ohrievačov môžete svoju záhradu špeciálne vylepšiť. Výsledkom je atmosféra a neobmedzená zábava pri grilovaní počas celého roka. Pri kúpe ohrievača alebo krbu v našom online obchode môžete využiť aj rýchlu a bezplatnú dopravu. Máte otázky týkajúce sa jednotlivých funkcií produktu alebo procesu objednávania? Potom vám radi pomôžeme osobným a odborným poradenstvom. Náš skúsený servisný tím je vám k dispozícii prostredníctvom e-mailu a telefónu.

Nahor