3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Ramenný gril do záhrady: trendy, praktický a všestranný!

Ramenný gril je skvelou alternatívou k bežnému stojacemu grilu. Vzrušujúci vzhľad dopĺňa niekoľko funkcií: ramenný gril s ohniskovou miskou je príjemným zdrojom tepla a je samozrejme vhodný na grilovanie. Okrem toho možno kotlík zavesiť na trojnožku otočného roštu, takže je ideálna aj na prípravu guláša, dusených pokrmov, polievok alebo vareného vína. Či už v lete alebo v zime, takýto gril je vždy obohatením!

Sortiment otočných grilov v spoločnosti blumfeldt

V našej ponuke nájdete otočné grily v rôznych prevedeniach. Pri všetkých modeloch je zaručené výborné spracovanie, takže gril vždy zaručuje bezpečnú manipuláciu. Ak si chcete kúpiť otočný gril, môžete sa vopred informovať o rôznych dizajnoch. V závislosti od priestoru, ktorý je k dispozícii v záhrade alebo na terase, ponúkame menšie misy na oheň a veľkorysejšie ramenné grily. S ramenným grilom z nehrdzavejúcej ocele je zaručená neobmedzená radosť z grilovania v každom prípade - v malej skupine aj na grilovacej párty s mnohými priateľmi.

Misa na oheň , ktorá sa dodáva s každým otočným grilom, slúži ako nádoba na drevené uhlie alebo grilovacie brikety. Keď je hlad ukojený, môžete misku použiť ako budúci krb . Hra plameňov je zaujímavá v každom ročnom období. Okrem toho oheň šíri príjemné teplo počas chladnejších nocí. Model Rosario je ideálny na obohatenie obľúbeného grilovania o nové aspekty. Gril zaujme stabilným stojanom. Oceľová stolová doska ponúka aj priestor na odkladanie horúcich nápojov.

Ramenné grily Turion a Delion tiež stoja za videnie a sú praktické. Spoľahlivú manipuláciu zabezpečuje robustný lanový kladkostroj. Tým sa úspešne predchádza riziku popálenia. Grilovací rošt sa dá ľahko otáčať a vzdialenosť od žeravých uhlíkov možno meniť podľa potreby. Perfektné výsledky grilovania sú zaručené! Špeciálnym detailom oboch modelov je praktická drevená polica. Bočné rukoväte na prenášanie umožňujú jednoduché premiestňovanie.

Trojnožkový ramenný gril na grilovanie a iné

Milovníci grilovania milujú ramenné grily! Pri modeli Arco Trino už samotný dizajn vyvoláva chuť na nádherné a dlhé grilovacie večery. Misa na oheň je vyrobená z hrubého oceľového plechu, vysoké teploty nie sú problém, ako každý gril Blumfeldt, otočný gril s miskou na oheň zvládne všetko. Čierny protipožiarny lak je viditeľný na miske, ale aj na trojnožke. Rustikálny vzhľad grilu sa dokonale hodí do záhrady alebo na priestrannú terasu. Na statív možno zavesiť rýchlovarnú kanvicu a praktickou funkciou je nastavenie výšky.

Nákup ramenného grilu: Servis a kvalita v spoločnosti blumfeldt

Dbáme na vysokú kvalitu všetkých našich výrobkov. Ponúkame tiež široký výber grilov v rôznych dizajnoch. Či už ide o klasický gril na drevené uhlie, moderný plynový alebo elektrický gril, alebo o na zemi stojaci,, rustikálny variant, ktorý ponúka otočný gril: Blumfeldt vám dodá tovar presne na požadovanú adresu: Nájdite si svoj individuálny gril a tešte sa na kulinárske zážitky. S praktickým otočným grilom z nehrdzavejúcej ocele sa teraz zábava pri grilovaní môže začať!

Nahor