3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Zavlažovací systém pre záhradu alebo izbové rastliny

Každý, kto sa stará o množstvo rastlín na svojom pozemku, môže ušetriť veľa času s prípravkami na zavlažovanie záhrady, najmä počas suchého a horúceho leta. Najmodernejší zavlažovací systém v záhrade trvalo zvyšuje komfort vďaka automatickému zásobovaniu vodou v skleníkoch, kvetináčoch alebo na záhone. Okrem toho záujemcovia nájdu u spoločnosti blumfeldt zariadenia na zavlažovanie izbových rastlín alebo vežu nad jazierko, pomocou ktorej možno pozorovať ryby v záhradnom jazierku nad vodnou hladinou.

Plne automatické zavlažovanie záhrady so sieťovou alebo solárnou prevádzkou

Keď majitelia domov nainštalujú do záhrady zavlažovací systém s modernou riadiacou jednotkou, množstvo rastlín sa môže zavlažovať úplne automaticky. Programovanie automatického záhradného zavlažovacieho systému možno v mnohých prípadoch prispôsobiť individuálnemu rytmu. Okrem časového intervalu medzi jednotlivými fázami zavlažovania môžu používatelia s najmodernejším zariadením nastaviť aj dĺžku zavlažovania podľa potreby.

Ak hľadáte zavlažovací systém do záhrady, objavíte zaujímavú alternatívu ku klasickej prevádzke zo siete v podobe modelov napájaných solárnou energiou. Prevádzka prostredníctvom solárneho panelu funguje pri dostatočnom slnečnom žiarení na otvorenom priestranstve záhrady bez ďalšieho zdroja energie a dlhých káblov. Ak je v blízkosti vhodný zdroj vody, solárna prevádzka umožňuje úsporné, ekologické a flexibilné využívanie technológie.

Zavlažovací systém na pravidelné zásobovanie izbových rastlín vodou

Keďže pravidelný prísun vody je pre izbové rastliny nevyhnutný, mnohí majitelia rastlín si chcú kúpiť aj vhodný zavlažovací systém pre vnútorné priestory domu. Obyvatelia tak môžu pokojne odísť na dovolenku, či pri iných príležitostiach opustiť svoj domov, zatiaľ čo sa spoľahlivé zariadenia postarajú o zalievanie ich obľúbených rastlín. Nie je bezpodmienečne nutné kupovať samostatný zavlažovací systém pre každú rastlinu.

V niektorých prípadoch sa namiesto toho oplatí investovať do zariadenia, ktoré zásobuje vodou niekoľko rastlín v kvetináčoch v dome súčasne. Záujemcovia objavia napríklad moderné systémy, ktoré sú pripojené k vedru na vodu so sacím čerpadlom prostredníctvom hlavnej jednotky. Hlavná stanica vhodného modelu je zasa schopná nasmerovať vodu do rôznych vývodov vody v pôde kvetináčov.

Veža na pozorovanie vodných živočíchov nad jazierkom

Rybie veže poskytujú majiteľom záhrad možnosť obdivovať ryby zo záhradného jazierka nad vodnou hladinou. Vo vežiach sa voda v jazierku zdvíha podtlakom. Pozorovatelia tak majú jasný výhľad na ryby z rybníka. Keďže slnko zohrieva vodu vo vnútri veže, obyvatelia jazierka často v letných dňoch vyplávajú nahor a ukážu sa tak majiteľom záhrady. Rôzne modely rybích veží sa líšia výškou stĺpov. Priestorové podmienky v rybníku a veľkosť rýb určujú, ktoré varianty výrobkov sa odporúčajú v jednotlivých prípadoch.

Automatická pomoc v záhrade so zavlažovacím systémom v sortimente blumfeldt

Pri hľadaní správneho zavlažovacieho systému objavia zákazníci v spoločnosti blumfeldt vysokokvalitné a rozmanité produkty za férové cenové podmienky. Ľudia s veľkou záhradou zvyčajne nájdu to, čo hľadajú, rovnako ako obyvatelia domov s množstvom izbových rastlín. Rôzne modely s plne automatickým ovládaním a solárnou alebo sieťovou prevádzkou splnia všetky vaše želania. Ďalšou zaujímavou ponukou sú rybie veže, ktoré môžu vyzerať ako fascinujúca atrakcia nad záhradným jazierkom.

Nahor