3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Posaďte sa, vyložte si nohy a cíťte sa dobre: Objavte exkluzívne kreslá a stoličky od blumfeldt

Ak chcete začať deň pohodlne alebo si večer posedieť s priateľmi, potrebujete pohodlný základ: tu vám ponúkame kreslá a stoličky v dizajnovo premyslenom a kvalitnom výbere, ktorý z hľadiska pohodlia nenecháva nič na náhodu. Na výber sú rôzne materiály, farby a vzory, aby bolo možné vytvoriť ucelený koncept s príjemným pocitom a s ohľadom na existujúce zariadenie.

Kreslo s podnožkou: dokonalý doplnok pre ešte väčšie pohodlie

Kreslá (s podnožkou) zažívajú v posledných rokoch pozoruhodné oživenie. V čoraz väčšom počte obývacích izieb si tento pohodlný kus nábytku opäť nachádza miesto ako doplnok k pohovke. V kombinácii s podnožkou vznikne v obývacej izbe vizuálne príťažlivá oáza, ktorá vás bude pozývať k odpočinku a relaxácii. Modely, ktoré sú tu k dispozícii, ukazujú, že nábytková klasika sa môže veľmi moderne a funkčne hodiť do každej miestnosti. Na vytvorenie veľmi individuálneho konceptu nábytku možno použiť početné možnosti kombinácií.

Čalúnená stolička - dokonalá symbióza dizajnu a kvalitných materiálov

Najmä čalúnené kreslo je stelesnením hmatateľného pohodlia, pretože mäkký materiál sa pohodlne prispôsobí chrbtu. Môžete sa pohodlne usadiť na čalúnenú lavicu a vychutnať si oddych od každodenného života. Tí, ktorí dávajú prednosť čistote a funkčnosti, si môžu vybrať jedálenské stoličky z dreva alebo kovu. Čalúnené prvky poskytujú dodatočné pohodlie, zatiaľ čo samotné robustné materiály sa dajú klasicky kombinovať s mnohými inými kusmi nábytku.

Malé, ale s veľkým efektom v miestnosti: objavte farebné čalúnené stoličky

Čalúnené taburetky sú ideálnym doplnkom kresla. Čo tak dať si večer častejšie nohy hore a nechať sa unášať? Stoličky, ktoré si môžete objednať, sú v moderných farbách, ktoré oživia každú miestnosť. Mäkké čalúnenie a látky veľmi príjemné na dotyk (napríklad mäkký zamat) poskytujú všestranne vydarenú atmosféru. Ak si to želáte, môže byť aj trochu extravagantnejšia s efektnými farbami alebo rafinovanými prvkami, ako je napríklad kovový prsteň v zlatej farbe. Niektoré modely tiež vyžarujú zvodný vintage šarm, ktorý dodáva obývačke nostalgickú atmosféru.

Hľadáte inšpiráciu na kúpu vhodných stoličiek?

Stojí za to objaviť aktuálnu kolekciu. Ak sa posuniete o niečo nižšie, môžete objaviť aktuálne obľúbené modely z tejto kategórie. Zmysluplné popisy produktov a jasne prezentované špičkové vlastnosti vám pomôžu rýchlo sa rozhodnúť pre dizajn a kvalitu. Mnohé z dostupných modelov sú k dispozícii v rôznych farbách. Pomocou obrázkov, ktoré sa aktualizujú po výbere farby, je možné pochopiť účinok iného odtieňa farby. Pomocou vyhľadávacích kritérií na ľavej strane môžete rýchlo zúžiť výber podľa vlastných želaní. Či už ide o cenu, materiál, farbu alebo typ výrobku: stačí zadať niekoľko údajov a zobrazia sa návrhy, ktoré stopercentne zodpovedajú vašim želaniam. Nakupovať môžete pohodlne niekoľkými kliknutiami. Očakávanie blížiacej sa dodávky už rastie. Potom je čas posadiť sa a/alebo si dať nohy hore a na chvíľu opustiť stres každodenného života.

Nahor