Záhradné príslušenstvo

Záhradné príslušenstvo

Záhradné príslušenstvo (130)
Najobľúbenejšie produkty Záhradné príslušenstvo

Výsadbové doplnky: ideálna starostlivosť o rastliny

S naším príslušenstvom na výsadbu môžete bez problémov vysadiť svoje rastliny, vytvoriť perfektný vyvýšený záhon a úplne automaticky polievať svoje záhony a kvetináče. Objavte veľký výber užitočných skleníkových riešení a navrhnite svoju záhradu so stredomorskými, modernými alebo prírodnými tónmi dreva s kvetináčmi.

Kvetináče a nádoby na rastliny od spoločnosti blumfeldt

Nielen na balkónoch a terasách sa dobre vynímajú samostatne vysadené nádoby na rastliny a kvetináče. Sú tiež ideálnym spôsobom, ako vytvoriť pestré záhony v záhrade alebo oddeliť obzvlášť citlivé rastliny od zeme vo vyvýšenej polohe. Nádoby sú vhodné aj pre rastliny, ktoré potrebujú miesto chránené pred mrazom na prezimovanie počas chladného obdobia.

Pri výbere nádob na rastliny vždy zohľadnite individuálne požiadavky rastliny na priestor vo všetkých smeroch. Hlboko a plytko koreniace rastliny sa výrazne líšia v tom, ako ďaleko sa chcú rozšíriť. Mnohé trpasličie ovocné stromy a kríky potrebujú na stabilné zakorenenie veľkú plochu, ale vystačia si aj s pomerne nízkymi nádobami. Vysoké nádoby sú vhodné aj na ohraničenie terás alebo bočných pozemkov, zatiaľ čo nízke, menšie nádoby by mali byť chránené pred vetrom.

Skleník a pestovateľské záhony pre vašu záhradu

Skleníky a skleníkové nadstavce pre vyvýšené záhony sa oplatia všetkým záhradkárom, ktorí sa nezaobídu bez čerstvej zeleniny, šalátu a tropického ovocia. Hoci tieto riešenia zvyčajne zaberajú viac miesta ako samostatné záhony alebo vyvýšené záhony, priestor navyše sa rýchlo vráti. Všetky druhy teplomilných rastlín v chránenej atmosfére nielenže rastú oveľa rýchlejšie, ale plody majú aj intenzívnejšiu arómu.

U nás si môžete kúpiť vrchné časti pre vyvýšené záhony, skleníkové riešenia pre všetky záhradné plochy a menšie vnútorné skleníky, v ktorých môžete pestovať plodiny a zeleninu uprostred vášho obytného priestoru.

Kúpa vyvýšeného záhonu z dreva alebo kovu

Vyvýšené záhony vnášajú do dizajnu záhrady poriadok a čistotu a chránia rastliny pred napadnutím škodcami. Vyhláste vojnu burine a prerastenému trávniku vo vašej záhrade a naplňte jeden z našich vyvýšených záhonov hrubým materiálom a jemnou humusovou zeminou, aby ste mohli začať vysádzať mimoriadne vitálne rastliny. Vyvýšené záhony šetria miesto. Pokiaľ môžete záhon obísť, dostanete sa ku všetkým vysadeným rastlinám, aby ste ich mohli mulčovať, polievať a udržiavať.

V spoločnosti blumfeldt vám ponúkame veľký výber rôznych vyvýšených záhonov za bezkonkurenčné ceny. Vyvýšené záhony z vlnitého plechu a kovu si zachovávajú svoj tvar dlhé roky a nedávajú šancu hmyzu, ktorý sa rád ukrýva v dreve. Pomocou vyvýšených záhonov z plastu a zmiešaných materiálov môžete vytvoriť priaznivé vizuálne akcenty. Naše drevené vyvýšené záhony v tvare žľabu sú skvelou ozdobou balkóna alebo terasy.

Zalievanie záhrady s Blumfeldtom

Voda je zdrojom všetkého života v záhrade. Všetky rastliny je potrebné pravidelne zalievať. V suchých a horúcich letách je väčšina záhradkárov vďačná za úľavu, ktorú poskytuje automatizácia. V spoločnosti blumfeldt nájdete rôzne riešenia na zásobovanie vodou pre váš skleník, záhony a kvetináče. Takto funguje moderné zavlažovanie.

S príslušenstvom na výsadbu od spoločnosti blumfeldt si vždy kúpite mimoriadne vysokú kvalitu za férové ceny. Objavte veľký, neustále sa rozširujúci sortiment pre záhradkárov, balkónové výsadby, údržbu predzáhradiek a skrášľovanie zimných záhrad a terás.

Nahor