3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Umývadlo

Každý, kto si chce kúpiť nové umývadlo do kúpeľne, si rýchlo položí otázku, čo všetko treba zvážiť. Koniec koncov, predstavuje veľmi dôležitú súčasť zariadenia. Všetko, čo stojí za to vedieť o rôznych typoch, farbách, použitých materiáloch a mnohom ďalšom, je vysvetlené nižšie.

Umývadlo v elegantnom dizajne

So správnym vybavením sa kúpeľňa stane pohodlným priestorom. Umývadlo v kúpeľni je popri toalete, sprche alebo vani nevyhnutnou súčasťou. Trendom sú umývadlá na podstavci, ktoré dodajú miestnosti moderný a neobvyklý vzhľad. S výškou viac ako 80 cm sú skvelým pútačom pozornosti, pre každého ponúkajú optimálnu výšku a vylepšujú kvzhľad kúpeľne. Umývadlá vyzerajú ako moderné sochy. Každého, kto vstúpi do miestnosti, poteší tento zvláštny pohľad.

Čo je to umývadlo na ruky?

Tieto štýlové nástenné modely sú v kúpeľni výnimočným lákadlom. Ich výhodou je aj to, že na čistenie je potrebné menej miesta a času. Inštalácia je rýchla a jednoduchá vďaka dodanému montážnemu materiálu. To, či preferujete moderné umývadlo zaobleného alebo hranatého tvaru, je vecou vkusu. Dizajn si môžete vybrať tak, aby ladil so zvyškom kúpeľne.

Keramické umývadlo

Umývadlá sa vyrábajú z rôznych materiálov. Dobrou voľbou je keramika. Je robustná, trvanlivá a odolná a vďaka hladkému povrchu sa ľahko čistí. Keramické umývadlo je klasikou v kúpeľni. Materiál je veľmi hygienický. Vďaka povlaku voda dobre steká, takže čistenie je jednoduché a nedochádza tak rýchlo k opätovnému znečisteniu. Vodný kameň tiež ťažko priľne ku keramike. Vďaka tomu je údržba umývadiel veľmi jednoduchá. Materiál je tiež odolný voči poškriabaniu. Nepoškodia ho ani silné čistiace prostriedky.

Biela farba je v kúpeľni veľmi obľúbená

Možno konštatovať, že nadčasová biela je stále jednou z najobľúbenejších farieb v kúpeľniach. Dá sa výborne kombinovať. Biele umývadlo harmonicky zapadá do mnohých prostredí. Je na každom, či ho umiestni do bielej miestnosti, alebo ho použije na zdôraznenie jednotlivých farebných konceptov a skombinuje s farebným nábytkom. Na rozdiel od farebného umývadla sú možnosti veľmi rozmanité. Nemali by sa však používať viac ako dve rôzne farby, aby sa zabránilo vizuálnemu nepokoju v miestnosti a vytvoril sa ucelený dojem.

Zhrnutie: Kúpa umývadla

Umývadiel do kúpeľne je veľmi veľa. Umývadlá na podstavci sa vyznačujú elegantným štýlom, ktorý dodá miestnosti osobitnú atmosféru. Priestorovo úsporné umývadlá vďaka svojmu štýlovému dizajnu veľmi dobre zapadnú do prostredia každej kúpeľne. Sú ideálne na toaletu pre hostí a hodia sa aj do miestností s obmedzeným priestorom. Nemusíte sa vzdávať elegantného dizajnu, pretože tieto modely budú v kúpeľni zaručene pútať pozornosť. Čo sa týka dizajnu, veľmi obľúbené sú okrúhle a hranaté tvary a obľúbenou voľbou materiálov je keramika. Robustné keramické umývadlo je zväčša odolné voči kyselinám, odolné voči poškriabaniu a ľahko sa čistí.

Nahor