3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Poťahy na záhradný nábytok


Podložky na záhradné stoličky, podušky a vankúše - pohodlné sedenie v zelenej oáze

Záhradný nábytok je súčasťou každej vonkajšej výbavy a umiestňuje sa von hneď, ako prvýkrát zasvieti jarné slnko. Na to, aby ste im dodali štýlový vzhľad a zároveň zachovali pohodlné sedenie, sú nevyhnutné podložky na záhradné stoličky. Podložky na sedadlách musia vzhľadom na ich dlhodobé používanie v exteriéri čeliť celému radu výziev. Tento prehľad vám prezradí, čo robí kvalitné podložky kvalitnými a ako môžete záhradný nábytok vybaviť poduškami, ktoré vám budú robiť radosť dlhý čas.

Správna podložka na sedenie pre každý formát záhradného kresla

Ak chcete svoje záhradné stoličky vybaviť sedacími vankúšmi, nezabudnite zvážiť výšku operadla. Moderné záhradné stoličky sú dnes často vybavené vysokým operadlom pre vyššie osoby a polohou na sedenie šetrné k chrbtu. Ak je to prípad vášho modelu, môžete použiť podložky s vysokým operadlom. Záhradné stoličky, ktorých operadlo končí na úrovni stredu chrbta, môžu byť vybavené podsedákmi na záhradné stoličky. Záhyb zapracovaný do čalúneného vankúša vám napovie, či veľkosť podložky vyhovuje vašim záhradným stoličkám.

Nájdite podložky na stoličky s vhodnou hrúbkou čalúnenia

Ak dávate prednosť mäkšiemu sedeniu, odporúča sa podložka na stoličky s hrubým polstrovaním. Pri sedení na tvrdšom povrchu sa odporúča nízka podložka. Východiskovým bodom pre výber vhodnej hrúbky čalúnenia môže byť materiál nábytku. Hrubé poťahy sedadiel s hrúbkou 4 až 8 cm sú vhodné pre tvrdší sedací nábytok z dreva, kovu a plastu. Ak je sedačka vyrobená z textilu alebo polyratanu, môžete si vybrať tenšiu podložku na sedenie s hrúbkou cca 2 až 4 cm. Niektoré vankúše s vysokým operadlom sú vybavené dodatočným podporným vankúšom pre podporu hlavy. Vďaka tomu sa môžete pohodlne nakloniť dozadu na polohovateľnom záhradnom kresle a pohodlne sa opaľovať.

Robustný poťah čalúnenia pre záhradné stoličky a lavice

Či už vankúš na lavicu alebo podsedák na vaše záhradné stoličky: Všetky podsedáky sú čoraz viac vystavené najrôznejším poveternostným podmienkam. Nie vždy je možnosť rýchlo presunúť stoličky a lavičky dovnútra, keď sa blíži búrka. Preto by vankúše na záhradný nábytok mali odolať dažďu. To sa dá ľahko dosiahnuť pomocou modelu z polyesteru. Syntetické vlákno je vysoko odolné, pružné a rýchlo schne. Vďaka vysokej odolnosti voči poveternostným vplyvom má polyesterový poťah čalúnenia dlhú životnosť, takže sa z neho budete tešiť dlhý čas. Keďže nie je potrebné okamžite kupovať ďalšie podsedáky, môžete ušetriť veľa peňazí. Podložky vyrobené z polyesteru sa navyše dajú očistiť od nečistôt utretím vlhkou handričkou – ideálne, ak sa na nohaviciach počas večerného grilovania stále drží zemina zo zeleninového záhonu. Poťah lavice vyrobený z polyesteru je tiež odolný voči svetlu. To znamená, že atraktívne farby nevyblednú, ale sú výborne zachované. Polyesterové vankúše sa takmer nekrčia pôsobia dlho atraktívne.

Kúpte si poťahy na záhradné stoličky a vyberte si z univerzálnych vzorov

V našom internetovom obchode si môžete kúpiť podsedáky, s ktorými môžete stelesniť svoj osobný outdoorový štýl. Či už jednofarebné v prírodných farbách, alebo v pútavom šachu s jasnými, sviežimi jarnými farbami: objavte teraz náš bohatý sortiment a vyberte si vankúše na záhradné kreslá - záhradná sezóna môže rozhodne prísť!

Nahor