Prístrešky

(46)

Pergola - dekoratívne zastrešenie pre váš vonkajší priestor

Pergola je jedným z tradičných a estetických zastrešení terasy alebo záhrady. Pergola z dreva alebo kovu, ktorá sa v minulosti rozkladala na mnoho metrov, vytvorí aj v malých záhradách elegantný a prívetivý dojem. V tejto kategórii od spoločnosti blumfeldt objavíte túto špeciálnu formu prístrešku a zásteny na ochranu súkromia za atraktívnu nákupnú cenu, pričom pre vás máme pripravené aj pútavé realizácie, ako napríklad drevený oblúk ruží.

Kúpiť kovovú alebo drevenú pergolu online

Každá pergola má spoločnú základnú konštrukciu: strecha sa opiera o niekoľko párov stĺpov, ktoré v závislosti od materiálu a vyhotovenia slúžia ako vizuálna, slnečná alebo poveternostná ochrana. V závislosti od veľkosti je pergola ideálna na terasu alebo do záhrady ako prístrešok pre skupinu ľudí na sedenie a v podlhovastej forme sa často používa ako suchá cesta medzi domom a garážou.

Pergola z dreva je jednou z najobľúbenejších realizácií, ktorá vyzdvihuje a pokračuje štýl záhrady navrhnutej v blízkosti prírody. Na zastrešenie je obľúbené sklo alebo priehľadný plast. Vďaka tomu si môžete vychutnať funkčnú ochranu pred dažďom pre vaše sedenie bez straty slnečného svetla. Ak si želáte zámerné zatienenie, k dispozícii sú aj uzavreté tvary strechy.

Stĺpy a piliere pergoly sa dajú použiť aj na obohatenie vašej záhradnej výsadby. Najmä pri drevenej pergole sú jednotlivé stĺpy ideálnou pomôckou na popínanie ruží alebo brečtanu. Kúpou pergoly tak zároveň prispievate k prirodzenému rastu vašej záhrady a rastliny všetkých druhov sa stávajú jej ďalšou ozdobou.

Atraktívne varianty pergoly pre osobitnú estetiku záhrady

Pergoly z vysokokvalitného a odolného dreva sú jedným z popredných projektov spoločnosti blumfeldt v oblasti zásten a prístreškov. Rovnako ako kovové pergoly ich dodávame s niekoľkými samostatnými dielmi, ktoré si môžete s trochou manuálnej zručnosti ľahko zmontovať sami. Ak pri kúpe pergoly kladiete väčší dôraz na dekoratívny aspekt vašej záhrady, ideálnou voľbou je drevený oblúk na ruže. Umiestnite ho ako dekoratívny priechod na záhradné chodníky, aby ste videli, ako sa na ňom ovíjajú divoké ruže.

Vďaka obľúbeným štandardným formátom, ako sú 3 x 3 alebo 3 x 6 metrov, si naše pergoly nájdu svoje miesto v každej záhrade alebo na každej terase. Ak chcete pre svoju pergolu na terase oblé tvary a zaujímavé vzory, pozrite si altánky z ponuky blumfeldt. Tie prinášajú do vášho vonkajšieho priestoru ďalšie nápady na dizajn, ktoré zahŕňajú mnoho kreatívnych aspektov od moderných až po nostalgické, rovnako ako pergola.

Objavte ďalšie nápady na záhradu okrem modernej pergoly

Okrem kúpy odolných pergol z baldachýnov alebo zásten na ochranu súkromia nájdete v spoločnosti blumfeldt všetko, čo dlhodobo zlepší vašu záhradu. Vytvorte si pod svojím novým prístreškom príjemnú atmosféru s naším záhradným nábytkom a stretnite sa s priateľmi alebo rodinou. Okrem altánkov, markíz a ďalších praktických prvkov pre záhradu a terasu vám naše záhradné dekorácie pomôžu esteticky vylepšiť vašu záhradu. Získajte k nám pohodlný prístup cez internet a realizujte svoj jedinečný koncept záhrady bez nákladov na dopravu a so 60-dňovou zárukou vrátenia.

Nahor