3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Bočné clony


Kúpte si markízy a tienidlá online za rozumnú cenu

Pre nerušený odpočinok vo vlastnej záhrade alebo na terase je užitočné ohraničenie s ulicou alebo susednými pozemkami. Pomocou funkčnej zásteny na ochranu súkromia, ako je bočná markíza alebo plot, môžete zabrániť zvedavým susedom alebo okoloidúcim, aby sa pozerali dovnútra. V tejto kategórii od spoločnosti blumfeldt nájdete ideálne vybavenie pre váš vonkajší priestor, aby ste si mohli záhradu užiť o niečo viac.

Ochrana pred slnkom a ochrana súkromia pre záhradu a terasu

Klasická markíza je pripevnená k prednej časti domu a funguje ako zhora výsuvná slnečná clona. Okrem tohto variantu vám bočná markíza v rovnakom dizajne pomôže ohraničiť terasu alebo záhradu a využiť špičkovú zástenu na ochranu súkromia. Naše výrobky majú odolnú a nepriehľadnú látku markízy, ktorá vám poskytne mnoho rokov radosti. Materiál nepodlieha vplyvom vetra a počasia, takže svoju funkciu plní trvalo a prispieva k vizuálnemu vylepšeniu vášho vonkajšieho priestoru.

Okrem prevedenia ako bočná žalúzia nájdete v našej ponuke aj ochranné ploty v prírodnom vzhľade. Vďaka svojmu vzhľadu umelých listov sa tieto ochranné prvky dokonale hodia do veľmi prirodzeného záhradného dizajnu a napriek svojmu voľnému a hravému dizajnu spĺňajú požadovaný ochranný charakter. S trochou manuálnej zručnosti sa dajú rolety alebo ochranné ploty rýchlo namontovať a odstrániť a priebežne zabezpečujú požadovaný ochranný účinok.

Kúpte si odolné príslušenstvo, ktoré sa hodí k vašej markíze

Na bezpečnú inštaláciu plotu z nášho sortimentu a jeho trvalé pevné postavenie máme k dispozícii ako vhodné príslušenstvo uzemňovacie adaptéry a kotviace hroty. Kotviace hroty sú správnou voľbou pre vašu záhradu a dajú sa zatĺcť do zeme ako zemné hroty. Kotviace hroty umožňujú bezpečné upevnenie ochranných plotov, pričom konštrukcia je navrhnutá tak, aby odolala aj silnejšiemu vetru.

Na montáž na terasu alebo iný pevný povrch sú ideálne naše podlahové adaptéry. Tie majú zasúvacie drážky, do ktorých sa ukotvia nohy zakúpenej bočnej markízy. Ak sú správne pripevnené a priskrutkované, máte istotu, že budú stáť podobne pevne ako s našimi kotviacimi hrotmi.

Ak by ste chceli zvýšiť ochranný účinok svojich bezpečnostných plotov pri prvej inštalácii alebo po niekoľkých rokoch, v spoločnosti blumfeldt nájdete vhodné príslušenstvo. Na plot na ochranu súkromia si môžete kúpiť napríklad PVC fóliu vo formáte pásov, aby ste zlepšili ochranný účinok jednotlivých pásov. Pásy sú k dispozícii v rôznych farebných odtieňoch, ktoré môžete jasom a vzhľadom prispôsobiť dizajnu vašej záhrady alebo terasy.

Kúpte si správnu markízu jednoducho a lacno od spoločnosti blumfeldt

Chceli by ste vizuálne a funkčne vylepšiť svoj vonkajší priestor pomocou moderných prístreškov alebo zásteny na ochranu súkromia v záhrade? Na stránke blumfeldt nájdete množstvo vhodných dizajnových nápadov, od markíz a altánkov až po elegantné pergoly. Spolu s naším záhradným nábytkom a kreatívnymi záhradnými dekoráciami môžete vdýchnuť každému vonkajšiemu priestoru nový život.

Detaily o rozmeroch, látke markízy a iné informácie nájdete v príslušnom článku. Ak potrebujete pomoc pri kúpe plotu, radi vám poradíme. S atraktívnou cenou objednávky a dopravou zdarma vám ponúkame ďalšie dôvody, prečo si cenovo výhodne upraviť záhradu pomocou kvalitných výrobkov od spoločnosti blumfeldt.

Nahor