3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Ohniská


Misa na ohnisko - dekoratívne a funkčné zároveň

Vaša záhrada vás pozýva na posedenie a oddych. S vysokokvalitnou misou na ohnisko môžete komplexne vylepšiť svoje vybavenie a využívať jeho výhody. Modely, ktoré sú u nás k dispozícii, si zakladajú na vysokej kvalite spracovania a pohodlnej manipulácii. Vďaka obrovskej ponuke rôznych prevedení možno nájsť na každú vašu požiadavku vhodnú misu na oheň. Okrem veľkého výberu sa naša ponuka vyznačuje 60-dňovou lehotou na vrátenie tovaru a dopravou zdarma. Preto si u nás môžete bez váhania a bez rizika objednať ohnisko do vašej záhrady. Prezrite si našu rozmanitú ponuku a porovnajte si rôzne varianty pohodlne online.

Kulinársky pôžitok s misou na ohnisko a grilom

Misy na ohnisko inšpirujú dokonalou súhrou medzi funkčným využitím a pridanou vizuálnou hodnotou. Napríklad misa na oheň s grilom je ideálna na prípravu chutných steakov, klobás a zeleniny. Vypaľovanie pomocou dreveného uhlia zaručuje optimálny chuťový zážitok. Okrem toho je takéto ohnisko aj ozdobou každej záhrady. Ak chcete vytvoriť romantickú a prírode blízku atmosféru, takéto misy sú tou správnou voľbou. Ďalším plusom je príjemné teplo: ohniskové misy vám preto umožnia využívať vašu milovanú záhradu po celý rok, bez ohľadu na to, či uprednostníte misu z kameňa, ocele, alebo misu hranatého tvaru.

Aké drevo použiť do misy na oheň?

Hoci existuje mnoho bezpečných druhov dreva pre vašu ohniskovú misu alebo gril, nie všetky horia rovnako. Skôr ako sa rozhodnete pre druh dreva, mali by ste zvážiť účel ohňa: Chcete vytvoriť atmosféru alebo chcete variť na otvorenom ohni? Vyberte si drevo, ktoré sa dá ľahko zapáliť a horí čo najčistejšie. To často závisí od hustoty a vlhkosti dreva. Pokiaľ ide o obsah vlhkosti, mali by ste rozlišovať medzi odležaným a vysušeným drevom.

Tvrdé drevo je vo všeobecnosti hustejšie a ľahšie vysychá v porovnaní s mäkkým drevom. To znamená, že produkuje stabilný oheň bez náročnej údržby, ktorý horí celé hodiny, či už ste v kempe alebo na záhrade. Mäkké drevo je menej husté. Ľahšie sa zapaľuje a zvyčajne je lacnejšie, ale rýchlejšie zhorí, takže musíte kupovať viac dreva a častejšie ho udržiavať.

Vysokokvalitné krby s mnohými kvalitnými funkciami

Spokojnosť zákazníkov je pre nás najdôležitejšia. Z tohto dôvodu vám ponúkame misy na oheň v rôznych prevedeniach, napr. misy na oheň s grilom. Medzi najdôležitejšie kritériá patrí priemer a príslušná výška. Okrem toho sa misy na oheň líšia ďalšími funkciami a dodávaným príslušenstvom. Niektoré modely sú napríklad vybavené grilovacím roštom a praktickým kutáčom. Okrem toho majú u nás objednané misy na oheň vysoký bezpečnostný štandard.

Doplnky, ako napríklad funkčná ochrana proti iskrám, zabraňujú vznieteniu uhlíkov a nebezpečným odletujúcim iskrám. Bez ohľadu na konkrétny výber modelu ponúkajú všetky varianty vysokú mieru stability: stabilné konštrukcie zaručujú maximálnu robustnosť a odolnosť. Pri výrobe sa bez výnimky používajú ohňuvzdorné materiály, ako je liatina a oceľ, čo podčiarkuje vynikajúcu kvalitu spracovania. Plápolajúce plamene vytvárajú atmosféru a z príjemných večerov a večierkov urobia nezabudnuteľný zážitok.

Misy na ohnisko blumfeldt teraz online za špeciálnu cenu

Celkovo sú ohniskové misy cenným prínosom pre to, akým dojmom záhrada pôsobí. Vďaka ideálnemu rozptylu tepla a pohodlnému grilovaniu splnia tieto modely ohniska aj najnáročnejšie požiadavky. Ako špecializovaný predajca sa zameriavame na vaše individuálne potreby a máme na sklade širokú škálu produktov, ako sú napríklad misy na oheň z kameňa, ocele alebo v hranatom tvare. Ponúkame vám širokú škálu dizajnov za trvalo nízke ceny, od dekoratívneho koša na oheň až po misu na oheň z nehrdzavejúcej ocele. Naše služby sú doplnené odborným poradenstvom nášho kompetentného servisného tímu. Telefonicky alebo e-mailom vám poskytneme užitočné rady týkajúce sa kúpy misy na oheň. Keď si vyberiete ohniskovú misu s grilom alebo iný model, proces objednávky môžete dokončiť rýchlo a bezpečne pomocou našich flexibilných platobných metód.

Nahor