3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Infražiariče


Moderné infražiariče s jednoduchým a bezpečným ovládaním

Ak teploty na jar alebo na jeseň nelákajú na pobyt vonku, môžete využiť terasu alebo záhradu so sálavým vykurovacím telesom. Naše praktické infračervené ohrievače sa postarajú o útulnú atmosféru a príjemné teplo na vašej terase a obohatia váš´vonkajší zážitok až do nočných hodín. Okrem toho tu nájdete sálavé ohrievače pre vaše bábätko, ohrievače na prebaľovacie pulty, ktoré poskytnú najmenším vo vašej domácnosti príjemné teplo. blumfeldt ponúka veľký výber.

  • Vonkajší ohrievač
  • ako aj vnútorné ohrievače.

Sálavé ohrievače a vonkajšie infračervené ohrievače - príjemné teplo v záhrade

Záhradné ohrievače alebo infračervené ohrievače do exteriéru sú výhodnou kúpou pre súkromnú záhradu alebo vonkajší priestor vášho gastronomického podniku. Teplé infračervené svetlo vytvorí príjemnú atmosféru v priebehu niekoľkých sekúnd a umožní vám sedieť vo vašom vonkajšom priestore celé hodiny počas prechodného obdobia. Infražiariče môžete používať aj v zime, napríklad na vychutnávanie si čerstvého vzduchu na terase. Vďaka rôznym veľkostiam a formátom nášho sortimentu nájdete ten správny terasový alebo sálavý ohrievač do záhrady, ktorý vyhovuje vášmu požadovanému komfortu.

Sortiment blumfeldt zahŕňa záhradné a terasové ohrievače na bezpečné umiestnenie na podlahu terasy alebo na zavesenie. Jednoducho ich pripevnite na strop izby alebo altánok v záhrade ako stropné sálavé vykurovacie teleso, aby ste nestratili žiadny priestor na podlahe. Na bezpečnú prevádzku sálavých ohrievačov sa mnohé modely dodávajú s diaľkovým ovládaním, pomocou ktorého môžete infračervené alebo vonkajšie sálavé ohrievače zapínať a vypínať stlačením tlačidla. Aj pri kúpe sálavého ohrievača sa uistite, že máte správnu technológiu ovládania, aby ste ho mohli zapínať a vypínať priamo pri zariadení alebo zo vzdialenosti niekoľkých metrov.

Plynové sálavé vykurovacie teleso blumfeldt - terasové sálavé vykurovacie teleso a klasické vykurovanie na terasu

Sortiment blumfeldt zahŕňa nielen infračervené sálavé ohrievače. Ponúkame aj moderné terasové ohrievače a ohrievače na elektrinu pre príjemné noci.

  • Plynové terasové ohrievače nájdete tu.

Naše plynové radiátory alebo terasové vykurovacie telesá sú ohrievacou alternatívou k našim elektrickým sálavým vykurovacím telesám a zabezpečujú príjemné večery aj v chladnejších ročných obdobiach.

Používajte ohrievač prebaľovacieho pultu ako sálavý ohrievač pre svoje ratolesti

Príjemné teplo na niekoľko minút alebo hodín je to, čo si naši zákazníci želajú nielen vonku. Okrem použitia v záhrade alebo na terase poskytujú naše sálavé ohrievače veľké pohodlie vášmu dieťaťu pri spánku, výmene plienok alebo ako infračervené vyhrievacie teleso. Vďaka bezpečnému a rýchlemu upevneniu na prebaľovací pult sú sálavé ohrievače tejto kategórie ideálnou kúpou do prvej detskej izby. Ako rodičia si všimnete, aké jednoduché a bezstresové je prebaľovanie s infračerveným sálavým ohrievačom a ako vaše dieťa v chladnom období rýchlejšie zaspí.

Samozrejme, je možné vymeniť jednotlivé radiátory bez toho, aby ste museli kupovať úplne nové vykurovacie teleso. Zoznámte sa s ďalším príslušenstvom pre naše značkové zariadenia v tejto kategórii, napríklad s náhradným diaľkovým ovládaním na rýchle a flexibilné ovládanie. Pri každej položke získate ďalšie informácie, napríklad o možnostiach inštalácie alebo stabilite, a to tak pri bežných sálavých vykurovacích telesách, ako aj pri infračervených sálavých stropných vykurovacích telesách. Keď sú pevne namontované, tak si môžete vychutnať istotu bezpečného nastavenia sálavých ohrievačov.

Kúpte si sálavé vykurovacie telesá v blumfeldt: Obohaťte svoj dom a záhradu za rozumnú cenu

Pokiaľ ide o praktické a útulné využitie vášho vonkajšieho priestoru, obchod blumfeldt vám pri nákupe online ponúka nespočetné množstvo nápadov na sálavé vykurovacie telesá do záhrady. Nájdite si kvalitné zastrešenie, ako sú pergoly alebo altánky, ktoré okrem zavesenia sálavého vykurovacieho telesa slúžia aj ako ochrana súkromia a ochrana pred slnkom. Alebo použite náš záhradný nábytok a elegantné záhradné dekorácie na vytvorenie príjemnej atmosféry okolo vašich reflektorov. Naša rozmanitá ponuka vám určite poskytne množstvo inšpirácie, ako premeniť vašu záhradu alebo terasu na skvelú atrakciu. Výhodné podmienky a objednávka bez nákladov na dopravu vás pozývajú k pohodlnej objednávke online!

Nahor