3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Vybavenie kúpeľne


Toto kúpeľňové vybavenie sa postará o dokonalý štart do nového dňa

Aj keď je kúpeľňa malá, zohráva veľmi dôležitú úlohu v každodennom živote. Tu začíname deň, tu sa počas dňa osviežujeme a tu večer relaxujeme a pripravujeme sa na spánok. Príjemná a funkčne vybavená kúpeľňa má zásadný význam pre dobrú atmosféru. Tu sme pre vás pripravili atraktívny výber funkčného kúpeľňového nábytku online. Blíži sa sťahovanie alebo by stará kúpeľňa potrebovala nový lesk? Stačí niekoľko kliknutí a vhodné produkty vám prídu priamo domov.

Toto kúpeľňové vybavenie je v každodennom živote nepostrádateľné

Uvedomujeme si, aké dôležité je mať kompletnú kúpeľňovú súpravu najskôr vtedy, keď v kúpeľni niečo chýba alebo nie je po ruke. Každý, kto chce zariadiť malú kúpeľňu, musí vždy dbať na štruktúru: Čím je miestnosť menšia, tým by mala byť upratanejšia. Nástenné police a koše na bielizeň sú nevyhnutné na optimálne využitie dostupného priestoru a tiež vizuálne zvýraznenie domáckeho tepla pomocou prírodných materiálov.

Vďaka flexibilne umiestniteľnej poličke do sprchy alebo poličke do vane máte všetko na osobnú hygienu alebo relax na dosah s jedným s držadlom. Praktická teleskopická tyč vám umožní používať sprchu bez vŕtania a bez zaplavenia kúpeľne. Kvalitné nožnice a kefky sú nepostrádateľným príspevkom k starostlivosti o telo v kúpeľni. Držiaky na uteráky patria medzi klasiku, ktorá by nemala chýbať v žiadnej kúpeľni.

Všetko pre kúpeľňové vybavenie, ktoré vám prinesie dobrý pocit

Okrem množstva funkčného vybavenia si príjemná atmosféra v kúpeľni vyžaduje predovšetkým jednu vec: teplo. Preto ponúkame priestorovo úsporné radiátory, ktoré sa dajú flexibilne integrovať aj do malých miestností. Umývadlá sa používajú niekoľkokrát denne. Ak sú v určitom okamihu viditeľné známky používania alebo poškodenia, výmena môže celej kúpeľni dodať nový šmrnc.

Kúpte si kúpeľňový nábytok online: Každý detail je premyslený

Veko toalety sa tiež používa každý deň, a preto je typickou opotrebovanou súčasťou. Ponúkame pevné záchodové dosky na záchodové sedadlá s dlhou životnosťou. Inštalácia je rýchla vďaka pohodlným mechanizmom. Integrovaný automatický spúšťací mechanizmus v moderných modeloch zaručuje, že už nebude dochádzať k nadmernému hluku, keď záchodové sedadlo náhodne vypadne z ruky, najmä v noci. Tu sa ukazuje, že drobné detaily vo vybavení kúpeľne majú kvalitatívny význam pre každodenný komfort.

Kúpte si funkčné kúpeľňové vybavenie online pomocou niekoľkých kliknutí

Jedna vec je jasná: nikto sa nebude cítiť príjemne v neútulnej kúpeľni a určite nezačne deň uvoľnene. V tomto ohľade treba tento výber nápadov na vybavenie chápať ako jasnú pridanú hodnotu pre každodenný život. Nájdete tu funkčných a štýlových každodenných pomocníkov, ktorí dodajú osobitú atmosféru aj tej najmenšej kúpeľni. Nápady na vybavenie koordinovali naši odborníci, aby ste si mohli objednať kompletné vybavenie kúpeľne za nízku cenu len niekoľkými kliknutiami. Po dodaní je to veľmi rýchle: nastavte, pripevnite alebo priskrutkujte a nový kúpeľňový nábytok môžete používať deň čo deň.

Nahor