3 ročná záruka 14 dní na vrátenie tovaru

Prístrešky a altánky


Prístrešky a zásteny na ochranu súkromia: Atraktívne riešenia pre záhradu a terasu

Aby ste si mohli záhradu alebo terasu užívať bez obmedzení, je nevyhnutná ochrana pred zvedavými pohľadmi susedov, ako aj pred vetrom a počasím. S prekrytím terasy alebo so záhradnou zástenou v tejto kategórii si kupujete ideálny záhradný doplnok, aby ste sa vo svojom vonkajšom priestore cítili ešte príjemnejšie. Náš sortiment od blumfeldt ponúka mnoho riešení, od štýlových pergol až po priestranné párty stany, ktoré prispievajú k vylepšeniu vášho vonkajšieho priestoru ako zásteny na ochranu súkromia alebo prístrešky.

Účinná ochrana terasy pred poveternostnými vplyvmi a súkromím

Naše riešenia zastrešenia terasy alebo záhrady sú univerzálne a ľahko sa prispôsobia architektonickému štýlu a veľkosti vášho domu. S robustnými markízami a prístreškami môžete chrániť nielen svoj balkón alebo terasu, ale aj vstupný priestor, napríklad ako ochranu pred dažďom nad vchodovými dverami. V mnohých modeloch je možné kombinovať markízy a tienidlá na ochranu súkromia, aby ste sa vyhli dažďu, vetru a zvedavým pohľadom zhora a zboku.

S materiálmi, ktorú sú odolné a nepodliehajú poveternostným vplyvom, ako je drevená zástena, môžete prirodzene a esteticky doplniť štýl interiéru vašej záhrady. Vysokokvalitné predmety od blumfeldt môžete skombinovať s hliníkom ako odolným ľahkým kovom alebo kvalitnými látkovými poťahmi a vytvoríte funkčné a jedinečné prístrešky. Okrem klasického štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru nájdete aj estetické varianty, ako sú oblúky, ktoré môžete okrem ochrannej funkcie využiť aj na pestovanie ruží alebo iných rastlín.

Rôzne varianty moderných strešných krytín v skratke

Typ prístrešku, ktorý si chcete kúpiť a vhodne zakomponovať do záhrady, závisí od spôsobu použitia vybraného prístrešku. Medzi naše najobľúbenejšie varianty a produkty patria:

  • Pergoly: Tento kompaktný prístrešok je voľne umiestnený v záhrade a poskytuje bezpečný úkryt pred slnečným žiarením a dažďom. Rozmery pergoly sú pomerne kompaktné a umožňujú vám vytvoriť atraktívne miesto na sedenie v záhrade.
  • Párty stany: Ak sa pravidelne zabávate s priateľmi alebo rodinou na záhrade, naše stany sú ideálnym ochranným prvkom. Vďaka svojim veľkým rozmerom ponúkajú priestor pre mnoho ľudí a poskytujú ideálnu ochranu pred dažďom pri oslavách, jedle a spoločenských stretnutiach.
  • Altánky: Pri altánku, podobne ako pri pergole, si môžete vybrať kompaktnú vizuálnu a slnečnú ochranu v atraktívnom dizajne. Pod altánkom sa môže v záhrade skryť jedna alebo viac osôb a pomocou rôznych materiálov strechy môžete ovplyvniť výskyt svetla a ochranu pred poveternostnými vplyvmi.
  • Prístrešky a markízy: Tieto zásteny na ochranu súkromia na terase alebo balkóne sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa dali pripevniť k vášmu domu. Špeciálne zastrešenie si kúpite, aby ste si rozšírili obytný priestor, napríklad aby ste v lete mohli vyjsť von priamo z kuchyne alebo jedálne.

Kúpte si zásteny na ochranu súkromia: Pohodlné a lacné online

Ak hľadáte nové a odolné zastrešenie terasy alebo si chcete užiť viac súkromia so zástenou, náš sortiment od blumfeldt vám ponúka nespočetné množstvo inšpirácií. Podrobné informácie o každej zástene na terasu alebo do záhrady nájdete pri príslušnom článku a našim zákazníkom radi poradíme. Vďaka doplnkom, ako je doprava zdarma a 60-dňová lehota na vrátenie tovaru, vám ponúkame ďalšie výhody pri nákupe zásten na ochranu súkromia a pri navrhovaní celej záhradnej krajiny. blumfeldt spája kvalitu pre váš vonkajší priestor s atraktívnymi nákupnými cenami, ktoré na vás čakajú aj pri našom záhradnom nábytku, krboch a ďalších vonkajších predmetoch.

Nahor